Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kavana

Go down 
+4
zd-100-nd
ObiWanKenobi
Kurđelica
škavac(i)jera
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Reno




Broj postova : 117
Registration date : 11.06.2007

kavana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kavana   kavana - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 18, 2007 7:17 pm

Lolita je napisao/la:
zd-100-nd je napisao/la:
i teeebeeeeeeeeeeeeeeeee sam....... sit kafanoooooooooooooooooooooo.......
i onda ono... dabogda se zapalila lol!

bila je na Youtube-u totalno jaka parodija na tu pjesmu, Justin Timberlake u kafani se zvala. Tila sam je stavit u funny linkove al su je čini se skinuli. Uglavnom, na Timberlakov spot Senorita su montirali Đinovića s tom pjesmom. Totalni urnebes, mi smo na faxu gledali plakali od smijeha...


Gledao sam to i fkt je realno napravljeno, preporučujem pogledati...
U međuvremenu, daj jedan pelin...
[Vrh] Go down
Kurđelica

Kurđelica


Female Broj postova : 141
Lokacija : oko pasa
Registration date : 27.06.2007

kavana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kavana   kavana - Page 2 Icon_minitimepet ruj 21, 2007 7:35 pm

meni jedan pago od kruške... mmmmm
[Vrh] Go down
http://www.cilipi.net
zd-100-nd

zd-100-nd


Male Broj postova : 250
Lokacija : ZD/ZG
Registration date : 14.06.2007

kavana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kavana   kavana - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 5:10 pm

meni lajnu samo da me mallo digne
[Vrh] Go down
http://www.ono_brate_mili.com
raketa

raketa


Female Broj postova : 94
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 01.07.2007

kavana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kavana   kavana - Page 2 Icon_minitimened ruj 23, 2007 1:18 am

Lolita je napisao/la:
Mene nervira što kod našeg faxa više nema normalne kafane...

Skipper ne radi, a i tamo ko da imaju natječaj ko će zaposlit nesposobniju konobaricu... cyclops

U Freakija digli cijene u nebesa, konobarima se ne radi na gornjem dijelu pa te odma s vrata napadaju, viču "šta ćeš?!" ko da si s njima ovce cijele školske godine čuvo. Valjda kontaju ovdje me svi već znaju, a i mladi su pa mogu vako...dok ja jednom ne popizdim i steram nekog u 3 PM. Nisam snob al jebi ga, i ja sam konobarila i nekog reda mora bit. Da ne spominjem to što WC nije vidio papira vjerojatno otkad je Veleučilište postalo Sveučilišta Rolling Eyes


kavana - Page 2 Happy0060 kavana - Page 2 Happy0060 kavana - Page 2 Happy0060

ta sto vice "sta ces" mi je najbolja frendica iz srednje, viruj mi vice s razlogom, ne znam di si konobarila, ali da provedes samo jedan cili dan u freakija skacuc u sanku, po stolovima, i svugdi skupa, viruj mi i ti bi vikala Laughing
nemoj joj zamjerit, to ti je nasa draga ifka, ona je takva ....
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/raketa2010
škavac(i)jera

škavac(i)jera


Broj postova : 133
Registration date : 30.06.2007

kavana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kavana   kavana - Page 2 Icon_minitimesri ruj 26, 2007 1:17 pm

kavu s mlijekom, novine i čašu vode. hvala,
[Vrh] Go down
http://www.cilipi.net
Lolita

Lolita


Female Broj postova : 64
Registration date : 05.09.2007

kavana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kavana   kavana - Page 2 Icon_minitimepon lis 01, 2007 1:30 pm

raketa je napisao/la:
Lolita je napisao/la:
Mene nervira što kod našeg faxa više nema normalne kafane...

Skipper ne radi, a i tamo ko da imaju natječaj ko će zaposlit nesposobniju konobaricu... cyclops

U Freakija digli cijene u nebesa, konobarima se ne radi na gornjem dijelu pa te odma s vrata napadaju, viču "šta ćeš?!" ko da si s njima ovce cijele školske godine čuvo. Valjda kontaju ovdje me svi već znaju, a i mladi su pa mogu vako...dok ja jednom ne popizdim i steram nekog u 3 PM. Nisam snob al jebi ga, i ja sam konobarila i nekog reda mora bit. Da ne spominjem to što WC nije vidio papira vjerojatno otkad je Veleučilište postalo Sveučilišta Rolling Eyes


kavana - Page 2 Happy0060 kavana - Page 2 Happy0060 kavana - Page 2 Happy0060

ta sto vice "sta ces" mi je najbolja frendica iz srednje, viruj mi vice s razlogom, ne znam di si konobarila, ali da provedes samo jedan cili dan u freakija skacuc u sanku, po stolovima, i svugdi skupa, viruj mi i ti bi vikala Laughing
nemoj joj zamjerit, to ti je nasa draga ifka, ona je takva ....

Ne znam baš jel to Ifka, jer ih se promijeni tamo 15 u 2 mj. Znam dobro jer poznam vlasnika. Al radila sam i ja ko konj al svaki put s plastičnim osmijehom na licu, al ipak osmijehom. Nisu svi stvoreni za sve radit (zato sam ja i odustala od konobaranja, više bi popila nego...Razz )
[Vrh] Go down
Sponsored content





kavana - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kavana   kavana - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kavana
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: e-Dikela :: Offtopic-
Forum(o)Bir: